Drzwi zewnętrzne naszej firmy

Drzwi zewnętrzne oferowane przez Kratex to klasyka i piękno w jednym. Nasza firma proponuje wypełnienia drzwiowe najwyższej jakości. Dostosowujemy nasze projekty do indywidualnych wymagań Klientów. Ponadto zapewniamy szybką i profesjonalną realizację. Nasze drzwi zewnętrzne spełniają najwyższe standardy, dlatego są dźwiękochłonne i zapewniają skuteczną izolację cieplną. Poza tym są bardzo trwałe i w niezmienionej formie służą naszym Klientom przez długie lata. Nie odkształcają się, ani nie ulegają odbarwieniu pod wpływem działania zmiennych warunków atmosferycznych. 

Drzwi zewnętrzne PVC

Kratex oferuje drzwi zewnętrzne z PVC wykonane z najlepszych materiałów konstrukcyjnych. Są one najwyższej jakości, dlatego służą naszym Klientom przez bardzo długi czas. Proponujemy bardzo wiele modeli wypełnień drzwiowych tego typu, które można dostosowywać do swoich potrzeb. Oferujemy indywidualny dobór kolorystyki, akcesoriów oraz elementów dekoracyjnych takich jak przeszklenia i różnobarwne ramki ciepła. Tego typu drzwi zewnętrzne wykonane są z płyt PVC wypełnionych pianką poliuretanową, dlatego zapewniają izolację akustyczną oraz termiczną.

DRZWI
ZEWNĘTRZNE PVC/HPL

ZOBACZ

DRZWI
ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

ZOBACZ
Wybierz akcesoria:

POCHWYTY

ZOBACZ

KOŁATKI

ZOBACZ

WRZUTKI NA LISTY

ZOBACZ

Akcesoria do drzwi wewnętrznych PCV

Oferujemy drzwi wewnętrzne z PVC, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów konstrukcyjnych służą naszym Klientom przez lata. Nie zapomnieliśmy również o dostosowaniu akcesoriów do tego typu wypełnień drzwiowych. Kratex proponuje szeroki wybór stalowych klamek nierdzewnych. Ten element dostępny jest zarówno w wersji klasycznej jak i w postaci okrągłych gałek. Ponadto oferujemy wiele rodzajów szyldów na klucz oraz szyldów z funkcją zamykania od wewnątrz (przeznaczonych do toalet). W swojej ofercie posiadamy również różnego rodzaju naścienne systemy przesuwne – między innymi ościeżnice regulowane typu „tunel”. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kratex to nie tylko drzwi wewnętrzne najwyższej jakości, to również najlepsze i najtrwalsze akcesoria do tego typu wypełnień! 

Akcesoria do drzwi zewnętrznych PCV

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element każdego budynku. To one „witają” gości Twojego domu oraz Klientów Twojej firmy. Zadbaj więc, aby były atrakcyjne wizualnie i aby skutecznie pełniły funkcję wizytówki Twoich „progów”. Kratex oferuje nie tylko wysokojakościowe zewnętrzne wypełnienia drzwiowe, ale również piękne i funkcjonalne akcesoria do tego typu paneli drzwiowych. Proponujemy pochwyty, modne kołatki oraz oryginalne wrzutki na listy. Drzwi zewnętrzne naszej firmy doskonale komponują się z nowoczesnymi dodatkami. Dlatego zachęcamy do uatrakcyjnienia zamawianych wypełnień drzwiowych kołatkami oraz wrzutkami na listy. Stylowe wykończenie sprawi, że drzwi zewnętrzne staną się oryginalnym i pięknym przedsionkiem Twojego domu, lokalu, firmy... Zapraszamy do współpracy!

 

NASZE WYPEŁNIENIA


KRATEX gwrantuje wysoką jakość asortymentu,

zawsze dopasowanego do potrzeb Klienta,

który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Jesteśmy doświadczonym zespołem,

który stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom branży,

realizując nawet najtrudniejsze projekty.

Staramy się stawiać na terminowość i jakość,

nie pozwalamymy sobie na opóźnienia w dostawie towaru,

a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.


                                                                                    
ZOBACZ                            ZOBACZ                            ZOBACZ
Nowy baner polski
katalog wypełnieńul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15

tel.kom +48 515 037 152, ,

sklep internetowy:www.sklep.kratex.net

43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |