KATEGORIE

WYPEŁNIENIADRZWI ALU/PVC
Nowy baner polski
Nowy baner polski

Jak przygotować wygląd balkony na zbliżającą się jesień?

« Przejdź do wiadomości na blogu

Zarówno kolory, jak i materiały, z których wykonane są narzuty, firanki, czy koce, zdecydowanie różnią latem, wiosną, zimą i jesienią. Każda zmiana w wystroju otoczenia, co więcej, wynika nie tylko z naszej niesłabnącej chęci na innowacje i rewolucje w życiu. To także niemal konieczna próba dostosowania naszego samopoczucia i nastroju do aktualnej aury. Liczne badania behawioralne wskazują na to, że od ilości i częstotliwości nawet najmniejszych zmian w naszym życiu, zależy nasze samopoczucie, chęć do życia i aktywność. Aby lepiej odpowiedzieć sobie na pytanie „po co nam zmiany?”, przedstawiamy kilka pomysłów ma jesienną aranżację naszego balkonu.

Zabezpieczenie roślinności

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/331647960043490459/

Niemal każdy balkon upiększają kwiaty. One również, podobnie jak inne elementy naszego domowego tarasu, nie powinny być narażane na tak trudne jesienno-zimowe warunki atmosferyczne. Przed rozpoczęciem jesieni, wygospodaruj nieco więcej miejsca w mieszkaniu, czy wnętrzu domku i wstaw je wszystkie do środka.

 

Cała roślinność, która tak bardzo cieszyła nasz wzrok latem, nie powinna przebywać na balkonie w tak przejściowym czasie, pozostawiona na trudne warunki atmosferyczne. Bratki, żonkile, pelargonie czy aksamitki, powinny zostać zastąpione wrzosami, astrami, a nawet chryzantemami i coraz bardziej znanymi, fioletowymi kwiatami hebe.

Impregnacja mebli

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/151292868711661026/

Zbliżająca się pora roku jest zapowiedzią zimy. To właśnie ten moment jest ostatnim gwizdkiem na to, aby jesienne przygotowanie do zimy zacząć od zabezpieczenia mebli.  Doskonale, jeśli przed schowaniem ich, będziecie mieli chwilę na to, by odpowiednio je oczyścić tak, aby nie używane dodatkowo nie ulegały zniszczeniu.

 

Jeśli na balkonie posiadacie plastikowe meble ogrodowe, przed przeniesieniem ich w inne miejsce, umyj je dokładnie delikatną gąbką przy użyciu ciepłej wody z domieszką szarego mydła. Na drewniane meble najlepiej sprawdzi się miękka szczotka z płynem do mycia drewna. Wciąż bardzo popularne, winylowe krzesła, najlepiej wyczyścić ściereczką zamoczoną w ciepłej wodzie z dodatkiem jednej czubatej łyżki soli na 1 litr cieczy.

Smaczne dodatki

Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/56787645282013354/

Jeśli posiadasz działkę z ogródkiem i wiosną posadziłeś dynię, początek jesieni stanowi doskonały moment na to, by ją zerwać, przygotować z niej przetwory i oczywiście w surowej formie postawić na balkonie. Ta roślina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego może upiększać nasz balkon nawet bardzo długo podczas trwania jesieni. Wydrążona może posłużyć jako kwietnik. Z wyciętymi kształtami rozweseli nasz balkon, a zawieszona może stworzyć klimatyczny świetnik.

Oczywiście jesień jest tą porą roku, która gromadzi bardzo dużą ilość pięknych i słonecznych dni. Polska złota jesień jest cudowną porą roku, która sprzyja spacerom po kolorowych lasach i parkach. Nasz balkon również może spełnić rolę miejsca, które pozwoli nam odetchnąć i poprzebywać w przyjemnym miejscu. Podobnie jak latem, także pod koniec września i w październiku, możemy napić się gorącej herbaty lub kawy na świeżym powietrzu, na przykład na naszym balkonie. Warto udekorować to miejsce tak, by odpowiadało aurze na zewnątrz i naszemu zmieniającemu się nastrojowi.

 

NASZE WYPEŁNIENIA


KRATEX gwrantuje wysoką jakość asortymentu,

zawsze dopasowanego do potrzeb Klienta,

który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Jesteśmy doświadczonym zespołem,

który stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom branży,

realizując nawet najtrudniejsze projekty.

Staramy się stawiać na terminowość i jakość,

nie pozwalamymy sobie na opóźnienia w dostawie towaru,

a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.


                                                                                    
ZOBACZ                            ZOBACZ                            ZOBACZ
Nowy baner polski
katalog wypełnieńul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15

tel.kom +48 515 037 152, ,

sklep internetowy:www.sklep.kratex.net

43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |