KATEGORIE

WYPEŁNIENIADRZWI ALU/PVC
Nowy baner polski
Nowy baner polski

Na koniec lata zapraszamy do zakupu drzwi i dodatków z naszej oferty!

« Przejdź do wiadomości na blogu

Wypełnienia drzwiowe na każdą porę roku

Producent Kratex prezentuje wypełnienia drzwiowe oraz drzwi, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno w okresie letnim, jak również w trakcie mroźnej zimy. Dzięki temu, że w naszej ofercie da się znaleźć wyjątkowo zróżnicowane modele, każdy Klient, który trafi do naszej firmy, z pewnością zapewni sobie produkt spełniające jego wszystkie wymagania. w naszej ofercie mamy zaszczyt zaprezentować drewniane i aluminiowe wypełnienia drzwiowe z inoxami i witrażem. Dodatkowo, zapewniamy standardowe drzwi z prostokątnymi lub półokrągłymi szybami. Oferta producenta Kratex gromadzi również wypełnienia drzwiowe dla każdego typu mieszkania, domu oraz na każdą porę roku. Namawiamy tym samym do zapoznania się z naszymi najnowszymi kolekcjami na stronie, w tym z bardzo popularną kolekcją Elite, Elite plus, Simple, Exlusive, czy Premium. Nie zapominaj o wyjątkowej możliwości na zaprojektowanie swoich oryginalnych drzwi, przy okazji oferty szytych na miarę oraz pobierz nasz najnowszy katalog Wypełnienia drzwiowe 2016, tutaj.

  • PREMIUM, Tea

  • ELITE, Ljubliana

  • SIMPLE, Elbe

Dodatki dla każdego typu wnętrza

Jeśli jesteś zwolennikiem różnego rodzaju dodatków, mamy dla Ciebie prawdziwą gratkę. Nasza oferta gromadzi asortyment idealny zarówno dla osób, którzy pokochali tradycję i klasykę, jak również dla wszystkich tych, którzy kierują są bardziej ku nowoczesności. W naszej stałej ofercie możesz znaleźć zatem różnego rodzaju tradycyjne kołatki, w tym te z cyklu Lion small, URN Gold, czy URN Silver. Dodatkowo, bardzo wygodnym może stać się zaopatrzenie się w funkcjonalne wrzutki na listy, które możesz zamontować zarówno jeśli mieszkasz w bloku, jak również przy okazji posiadania jednorodzinnego domku. Na tę okoliczność polecamy wykorzystać na przykład White Door Mailbox, Silver Door Mailbox, czy Gold Door Mailbox. Dla wszystkich tych, dla których na równi z funkcjonalnością stawiana jest estetyka, polecamy eleganckie przeszklenia, ciekawe inoxy w kilkunastu wzorach i oryginalne pochwyty ze zróżnicowanymi systemami otwierania do użycia na Twoich drzwiach.

Zbliżający się nieubłaganie wrzesień jest czasem, który niesie ze sobą chęć do zmian. Postaraj się wprowadzić wszystkie innowacje z głową, zawsze wykorzystując materiały wysokiej jakości.

 

Zapoczątkuj nowy sezon od zaufania nam! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kratex Wypełnienia drzwiowe.

 

NASZE WYPEŁNIENIA


KRATEX gwrantuje wysoką jakość asortymentu,

zawsze dopasowanego do potrzeb Klienta,

który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Jesteśmy doświadczonym zespołem,

który stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom branży,

realizując nawet najtrudniejsze projekty.

Staramy się stawiać na terminowość i jakość,

nie pozwalamymy sobie na opóźnienia w dostawie towaru,

a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.


                                                                                    
ZOBACZ                            ZOBACZ                            ZOBACZ
Nowy baner polski
katalog wypełnieńul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15

tel.kom +48 515 037 152, ,

sklep internetowy:www.sklep.kratex.net

43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |