KATEGORIE

WYPEŁNIENIADRZWI ALU/PVC
Nowy baner polski
Nowy baner polski

O szkle, drewnie i aluminium słów kilka

« Przejdź do wiadomości na blogu

Kratex Wypełnienia Drzwiowe, to tym samym producent, który ze względu na swoje długoletnie doświadczenie doskonale wie, co spełni  oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Aby docenić wspaniałe surowce, z którym tworzymy nasze produkty, zdecydowaliśmy się stworzyć zestawienie zalet, jakimi bez wątpienia mogą pochwalić się drewno, szkło i aluminium.

Ponadczasowe ciepłe drewna

Drewno jest wykorzystywane przez człowieka już od bardzo dawna. To jedno z głównych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Wykonuje się z niego meble, ozdoby oraz wiele innych akcesoriów. Drewno jest zawsze modnym, eleganckim i trwałym materiałem, dlatego od pokoleń to właśnie ono doskonale służy również jako budulec niezbędnych w każdym domu – drzwi.

 

Drewniane drzwi, to przede wszystkim proste drzwi. Można je dowolnie modelować i zdobić, a ich montaż nie jest zbyt skomplikowany. Najważniejszą zaletą jest jednak fakt, że są całkowicie ekologiczne i pasują praktycznie do każdego wnętrza, chronią przed gorącem oraz zimnem, a także skutecznie tłumią hałas. Co więcej, drewno odpowiednio zaimpregnowane jest bardzo wytrzymałe i staje się odporne na uszkodzenia.

„Szkiełkiem i okiem”

Kolejnym materiałem, który dość często jest wykorzystywany do tworzenia drzwi, jest szkło. Duży plus tego materiału, to na pewno interesujący wygląd. Kolorowe przeszklenia i ciekawe wzory sprawiają, że wnętrze domu z pewnością nie będzie nudne i zwyczajne. Tego typu drzwi są polecane do ciemnych pomieszczeń, w których chcemy wprowadzić większa ilość światła, bo im drzwi bardziej przeszklone, tym pomieszczenie zdecydowanie lepiej rozświetlone.

 

Drzwi z dodatkiem szkła doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach, gdzie panuje duża wilgotność powietrza, np. w łazience. Dobrze będą komponowały się także w mieszkaniu urządzonym zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. W późniejszym użytkowani mieszkania z pewnością ważne stanie się także to, że bardzo łatwo da się utrzymać je w czystości.

Aluminiowa nowoczesność

Podstawowa zaletą drzwi wykonanych z aluminium jest ich wysoka trwałość i wytrzymałość. Ze względu na te właściwości, aluminiowe drzwi są uważane za doskonałą ochronę w przypadku próby włamania. Skutecznie ochronią mieszkanie przed gorącem, zimnem, oraz wykażą się bardzo wysoką dźwiękochłonnością. Dzięki łatwości ich kształtowania i obróbki, na drzwi wykonane z aluminium można nanieść niemal dowolne wzory.

Jesteśmy przekonani o tym, że wybór może być trudny, dlatego musimy się bardzo dobrze zastanowić, jakie drzwi wybierzemy do naszego mieszkania, czy domu. W ofercie producenta Kratex możesz znaleźć drzwi we wszystkich opisanych wyżej modelach. Jeśli jednak wciąż wahasz się z podjęciem decyzji, zapraszamy do kontaktu! Nasi doradcy pozwolą Ci dobrać idealne drzwi właśnie dla Ciebie!

 

Skontaktuj się z nami!

 

NASZE WYPEŁNIENIA


KRATEX gwrantuje wysoką jakość asortymentu,

zawsze dopasowanego do potrzeb Klienta,

który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Jesteśmy doświadczonym zespołem,

który stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom branży,

realizując nawet najtrudniejsze projekty.

Staramy się stawiać na terminowość i jakość,

nie pozwalamymy sobie na opóźnienia w dostawie towaru,

a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.


                                                                                    
ZOBACZ                            ZOBACZ                            ZOBACZ
Nowy baner polski
katalog wypełnieńul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15

tel.kom +48 515 037 152, ,

sklep internetowy:www.sklep.kratex.net

43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |