PROMOCJA
 

Nowa seria Elite

-10% ZOBACZ

FUTURE

Seria Future to propozycja wypełnień drzwiowych wykonanych w technologii HPL lub ALU (panele aluminiowe) stosowanych do produkcji drzwi PVC. Modele tego typu szczególnie wyróżniają się z naszej oferty dzięki ciepłej ramce, potrójnemu pakietowi szybowemu oraz możliwości wklejenia dodatków w postaci elementów INOX. Seria Future posiada szeroki wybór akcesoriów oraz przeszkleń. Budowa tego typu wypełnień drzwiowych jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne oraz dźwiękochłonne. Modele z serii Future najlepiej prezentują się z dodatkami takimi jak nowoczesne wrzutki na listy oraz atrakcyjne kołatki.

Wypełnienia aluminiowe dostępne są w trzech grubościach: 24 mm, 36 mm oraz 40 mm. 

BRIJUNI

BRIJUNI

ZOBACZ
KOPACKI RIT

KOPACKI RIT

ZOBACZ
KORNATI

KORNATI

ZOBACZ
KOZJAK

KOZJAK

ZOBACZ
MEDVEDNICA

MEDVEDNICA

ZOBACZ
MLJET

MLJET

ZOBACZ
PEKELNICA

PEKELNICA

ZOBACZ
PAPUK

PAPUK

ZOBACZ
PLITVICE

PLITVICE

ZOBACZ
RISNJAK

RISNJAK

ZOBACZ
VRANA

VRANA

ZOBACZ
PÓŁPANEL FUTURE

PÓŁPANEL FUTURE

ZOBACZ
BIOKOVO

BIOKOVO

ZOBACZ
DILJ

DILJ

ZOBACZ
HVAR

HVAR

ZOBACZ
DVOR

DVOR

ZOBACZ
ERDUT

ERDUT

ZOBACZ
KLEK

KLEK

ZOBACZ
MURTER

MURTER

ZOBACZ
OLIB

OLIB

ZOBACZ
STON

STON

ZOBACZ
VRSAR

VRSAR

ZOBACZ
Wybierz akcesoria:

POCHWYTY

ZOBACZ

KOŁATKI

ZOBACZ

WRZUTKI NA LISTY

ZOBACZ

Akcesoria do drzwi wewnętrznych PCV

Oferujemy drzwi wewnętrzne z PVC, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów konstrukcyjnych służą naszym Klientom przez lata. Nie zapomnieliśmy również o dostosowaniu akcesoriów do tego typu wypełnień drzwiowych. Kratex proponuje szeroki wybór stalowych klamek nierdzewnych. Ten element dostępny jest zarówno w wersji klasycznej jak i w postaci okrągłych gałek. Ponadto oferujemy wiele rodzajów szyldów na klucz oraz szyldów z funkcją zamykania od wewnątrz (przeznaczonych do toalet). W swojej ofercie posiadamy również różnego rodzaju naścienne systemy przesuwne – między innymi ościeżnice regulowane typu „tunel”. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kratex to nie tylko drzwi wewnętrzne najwyższej jakości, to również najlepsze i najtrwalsze akcesoria do tego typu wypełnień! 

Akcesoria do drzwi zewnętrznych PCV

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element każdego budynku. To one „witają” gości Twojego domu oraz Klientów Twojej firmy. Zadbaj więc, aby były atrakcyjne wizualnie i aby skutecznie pełniły funkcję wizytówki Twoich „progów”. Kratex oferuje nie tylko wysokojakościowe zewnętrzne wypełnienia drzwiowe, ale również piękne i funkcjonalne akcesoria do tego typu paneli drzwiowych. Proponujemy pochwyty, modne kołatki oraz oryginalne wrzutki na listy. Drzwi zewnętrzne naszej firmy doskonale komponują się z nowoczesnymi dodatkami. Dlatego zachęcamy do uatrakcyjnienia zamawianych wypełnień drzwiowych kołatkami oraz wrzutkami na listy. Stylowe wykończenie sprawi, że drzwi zewnętrzne staną się oryginalnym i pięknym przedsionkiem Twojego domu, lokalu, firmy... Zapraszamy do współpracy!

NOWE WYPEŁNIENIA
NA MIARĘ  INDYWIDUALNY PROJEKT

Kratex oferuje drzwi zewnętrzne szyte na miarę. Nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych wypełnień drzwiowych. Oferujemy również szeroki asortyment akcesoriów – między innymi stylowe kołatki oraz oryginalne i nowoczesne wrzutki na listy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego nasi Klienci mogą samodzielnie „projektować” proponowane przez nas wypełnienia drzwiowe. Na przykład dostosowują do swoich potrzeb ilość przeszkleń, elementy INOX oraz barwę ciepłej ramki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi zewnętrznych firmy Kratex! 

ZOBACZ NASZE REALIZACJE
NOWE WYPEŁNIENIA
NA MIARĘ  INDYWIDUALNY PROJEKT

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego dostosowujemy modele naszych wypełnień drzwiowych do ich oczekiwań. Specjalnie na Twoje życzenie zmienimy ilość przeszkleń w danym panelu, a także rodzaj okucia i kolor ramki ciepła. Choć niektóre z naszych drzwi zewnętrznych w katalogu znajdują się wyłącznie w białej barwie – w przypadku indywidualnych zamówień proponujemy również kolorystykę drewna (dotyczy to między innymi serii Classic, Standard i Standard Plus). Ponadto większość naszych drzwi zewnętrznych jest dostępna w trzech grubościach. Skorzystaj z naszej oferty, a specjalnie dla Ciebie „uszyjemy” wypełnienia drzwiowe Twoich marzeń!

ZOBACZ NASZE REALIZACJE
Nowy baner polski
katalog wypełnień


ul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15
, skype: info.kratex
43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |