VIZUAL

Producent Kratex oferuje nowoczesną serię wsadowych wypełnień drzwiowych – Vizual wykonanych z PVC lub HPL. Dzięki powierzchni wierzchniej z tych trwałych materiałów drzwi z tej serii są bardzo odporne na uszkodzenia oraz zapewniają wysokie standardy izolacyjne (akustyczne oraz termiczne). Kratex w swojej ofercie posiada również atrakcyjne dodatki do wypełnień drzwiowych tego typu – między innymi pochwyty drewnopodobne.
Wypełnienia drzwiowe wykonane z HPL są okleinowane jedno lub obustronnie, w zależności od wymagań Klientów. Nasza firma dba o wysoką jakość świadczonych usług oraz o dokładne wykończenie detali każdego produktu. Zachęcamy do owocnej współpracy!  

Seria Vizual to kolekcja wypełnień drzwiowych typu wsadowego, wykonanych z PVC lub HPL. Dzięki jednolitej powierzchni wierzchniej są one bardzo odporne na uszkodzenia oraz z łatwością można z nich usuwać zabrudzenia. Seria Vizual cechuje się między innymi szeroką gamą przeszkleń (szyb oraz witraży) oraz dostępnością wszystkich produktów w trzech grubościach 24 mm, 36 mm oraz 44 mm.
Maksymalne wymiary tego typu wypełnień drzwiowych mogą wynosić 900x1920 cm albo 900x2100 cm. Producent Kratex w swojej ofercie posiada również bardzo wiele atrakcyjnych dodatków do tego typu wypełnień drzwiowych.

Wybierz akcesoria:

POCHWYTY

ZOBACZ

KOŁATKI

ZOBACZ

WRZUTKI NA LISTY

ZOBACZ

Akcesoria do drzwi wewnętrznych PCV

Oferujemy drzwi wewnętrzne z PVC, które dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów konstrukcyjnych służą naszym Klientom przez lata. Nie zapomnieliśmy również o dostosowaniu akcesoriów do tego typu wypełnień drzwiowych. Kratex proponuje szeroki wybór stalowych klamek nierdzewnych. Ten element dostępny jest zarówno w wersji klasycznej jak i w postaci okrągłych gałek. Ponadto oferujemy wiele rodzajów szyldów na klucz oraz szyldów z funkcją zamykania od wewnątrz (przeznaczonych do toalet). W swojej ofercie posiadamy również różnego rodzaju naścienne systemy przesuwne – między innymi ościeżnice regulowane typu „tunel”. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kratex to nie tylko drzwi wewnętrzne najwyższej jakości, to również najlepsze i najtrwalsze akcesoria do tego typu wypełnień! 

Akcesoria do drzwi zewnętrznych PCV

Drzwi zewnętrzne to bardzo ważny element każdego budynku. To one „witają” gości Twojego domu oraz Klientów Twojej firmy. Zadbaj więc, aby były atrakcyjne wizualnie i aby skutecznie pełniły funkcję wizytówki Twoich „progów”. Kratex oferuje nie tylko wysokojakościowe zewnętrzne wypełnienia drzwiowe, ale również piękne i funkcjonalne akcesoria do tego typu paneli drzwiowych. Proponujemy pochwyty, modne kołatki oraz oryginalne wrzutki na listy. Drzwi zewnętrzne naszej firmy doskonale komponują się z nowoczesnymi dodatkami. Dlatego zachęcamy do uatrakcyjnienia zamawianych wypełnień drzwiowych kołatkami oraz wrzutkami na listy. Stylowe wykończenie sprawi, że drzwi zewnętrzne staną się oryginalnym i pięknym przedsionkiem Twojego domu, lokalu, firmy... Zapraszamy do współpracy!

 

NASZE WYPEŁNIENIA


KRATEX gwrantuje wysoką jakość asortymentu,

zawsze dopasowanego do potrzeb Klienta,

który posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Jesteśmy doświadczonym zespołem,

który stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom branży,

realizując nawet najtrudniejsze projekty.

Staramy się stawiać na terminowość i jakość,

nie pozwalamymy sobie na opóźnienia w dostawie towaru,

a nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością.


                                                                                    
ZOBACZ                            ZOBACZ                            ZOBACZ
Nowy baner polski
katalog wypełnieńul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola
tel. (043) 825 12 11, fax. (043) 825 14 15

tel.kom +48 515 037 152, ,

sklep internetowy:www.sklep.kratex.net

43 825 12 11

SALON SPRZEDAŻY

ul. Spacerowa 81
98-220 ZDUŃSKA WOLA

SALON CZYNNY

pn - pt 8.00 - 17.00
sob 9.00 - 13.00

 
strony internetowe łódź
Copyright © 2013 Kratex |